14 kwietnia 2016


Dowiedz się więcej

O PROJEKCIE

Fakty mówią same za siebie: ponad 90% startupów upada. Wszyscy mówią o sukcesach nakręcając modę na biznes. "Moda na Biznes" to wydarzenia, które mają na celu uświadomić przyszłym przedsiębiorcom, czym tak na prawdę jest prowadzenie własnej działalności, ma inspirować i motywować do dalszego rozwoju. Ma też pomóc w znalezieniu partnerów lub wspólników i poznaniu mentorów.

Celem projektu jest skupienie się na tych aspektach bycia przedsiębiorcą, o których nikt nie mówi. Spotkania mają pomóc w podjęciu decyzji dotyczącej ścieżki własnej kariery zawodowej. Uczestnicy cyklu usłyszą o szansach i ryzykach, jakie niesie ze sobą prowadzenie firmy i poznają mity i legendy związane z byciem przedsiębiorcą.

PLAN SPOTKAŃ


Prelekcje

Przedsiębiorcy różnych maści i branży oraz motywujący support stanowiący wisienkę na torcie.

Panel dyskusyjny

Pytania rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą znaleść odpowiedzi na nurtujące pytania z dziedziny prowadzenia firmy.

Networking

Networking to sposób na znalezienie partnera biznesowego i wspólników oraz na nawiązanie nowych znajomości.

Afterparty

Wspólne piwo zacieśnia ponetworkingowe więzi i daje szansę porozmawiać z prelegentami na luzie.

Tematy


Moda na Biznes

14 kwietnia, godz. 19:30

Kampus Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25

Bud. C-13, tzw. "Serowiec", sala 2.17ORGANIZATORZY

PARTNERZY

Agencja Marketingowa POMELOGO
Muzyczna Garderoba
Kościół dla Wrocławia
TK Games
Unity
Knite of Unity
SWAP Wrocław wymiana ubrań
Babeczkowa Poczta Cookie with Love
Insytyt Rozwoju Złote Jabłko
Golden Melon
OneStep Software
Gingers Magazine

PATRONI MEDIALNI

PRELEGENCI

MICHAŁ DREZNER - absolwent PWr, który z pasji do muzyki, bazując na strategii błękitnego oceanu założył firmę Muzyczna Garderoba, która pomaga spełniać marzenia. MD oferuje naukę gry na instrumentach wszystkim, którzy kiedykolwiek marzyli lub marzą, by nauczyć się grać.

BARTŁOMIEJ TOMCZYŃSKI - pastor Kościoła Dla Wrocławia, który z pasji do Boga porzucił doskonale prosperującą firmę w momencie jej rozkwitu, by, zmieniając swoją drogę o 180 stopni przyjechać do Wrocławia, gdzie przejął zbór i stał się liderem dla ponad 140 osób. BT jest wzorem charyzmatycznego lidera i przywódcy, który nie mówi ludziom, co mają robić, ale pokazuje im to swoją własną postawą i aktywnościami.

JULIA DAROSZEWSKA - właścicielka silnie zdywersyfikowanej firmy i 6 marek: Agencji Marketingowej POMELOGO, właścicielka portalu wymiany ubrań SWAP Wrocław i organizatorka największych we Wrocławiu imprez pod tą samą nazwą, twórca Babeczkowej Poczty Cookie with Love - pierwszej i jedynej takiej usługi w Europie oraz marki najbardziej hipsterskiego dżemu Dżemster. Inżynier-humanista rozkręcająca internetowy magazyn - Gingers Magazine. Organizatorka I w historii Politechniki Wrocławskiej pokazu mody. Jako pasjonatka mody i stylu prowadzi blog ze stylizacjami na 4 pory roku i spełnia się jako doradca ubioru (osobista stylistka). Miłośniczka marketingu, którym zajmuje się na co dzień. Mówca motywacyjny. Chrześcijanka.

MICHAŁ RAKOWSKI - ekonomista, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, wicemistrz Polski w przemawianiu publicznym. Pracuje w Bank of New York Mellon. Ekspert w dziedzinie strategii. Opierając się na doświadczeniach własnych i najwybitniejszych ludzi w historii opracował sposób na to, jak wykorzystywać problemy, porażki i wrogów w osiąganiu swoich celów.

ARTUR TARSA - psycholog, terapeuta i filozof, Absolwent Papieskiego Fakultetu Teologicznego oraz Ellel Ministry w UK. Jest sportowcem. Rodzynek na torcie II spotkania Moda na Biznes. Trener osobisty.

LESZEK KOZŁOWSKI - człowiek, który z pierwszym z biznesem ruszył będąc w Szkole Podstawowej, a pierwszych wywiadów udzielał będąc w Technikum jako twórca projektu Inteligentnej Szkoły. Wcześnie zaczął również biegać, będąc członkiem reprezentacji szkoły. Współtwórca pięciu firm, jako prezes serwisu zajmującego się rekrutacją specjalistów z branży IT - GoldenMelon.pl mocno bazuje na wartościach chrześcijańskich, które wdraża zarówno w pracy jak i w życiu. Obecnie zajmuje się wdrażaniem nowego biznesu BizConnect.

PIOTR SOBOLEWSKI - Akademicki Lider Biznesu 2015, zdobywca wielu wyróżnień i laureat konkursów przedsiębiorczości. Twórca Gry Mobilnej promującej Wrocław jako Europejską Stolicę Kultury ESK2016. Opiekun największego koła naukowego na Politechnice Wrocławskiej - TK Games, współzałożyciel i prezes firmy The Knights of Unity oraz doktorant Politechniki Wrocławskiej. Na doktoracie zajmuje się rozwijaniem sztucznej inteligencji w informatyce, a z zamiłowania game developer i analityk wpływu gier na ludzką psychikę. Pasjonat wszelkiej kreatywności, fan minimalizmu oraz nieszablonowości.

dr inż. JAN SKONIECZNY - pracownik Politechniki Wrocławskiej i pasjonat innowacji. Przez kilka lat prowadził indywidualną działalność biznesową w obszarze doradztwa marketingowego. Obecnie jest opiekunem specjalności "Przedsiębiorczość, Innowacje i Projekty" na kierunku Zarządzanie na wydziale Informatyki i Zarządzania, której to specjalności jest pomysłodawcą.
Uczestniczył w wielu projektach o charakterze regionalnym i międzynarodowym, w tym: "Strategic Policy Intelligence Tools for Better Science and Technology Investment Strategies in Europe's Regions", "Theoretical, Empirical and Policy Foundations for Social Innovation in Europe".
Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu prac naukowych, między innymi wydanej w 2013 książki "Zarządzanie strategiczne dla inżynierów", która przez pół roku utrzymywała status bestsellera.

WOJCIECH KOWALEWSKI - pastor, doktor teologii praktycznej, mówca motywacyjny i coach. Jest członkiem zarządu i wykładowcą programu rozwoju przywództwa Centrum Edukacji Liderów oraz koordynatorem i głosem kampanii multimedialnej „Prosto z Serca". Regularnie publikuje artykuły z zakresu duchowości, przywództwa i coachingu. Wraz z żoną Agnieszką są założycielami Instytutu Rozwoju „Złote Jabłko" zajmującego się propagowaniem szeroko pojętego rozwoju osobistego, zawodowego i wspólnotowego w oparciu o chrześcijański system wartości. Szczęśliwy mąż i tata Dawida.